Cítíte, že byste již potřebovali nové brýle, ale nemáte čas zajít k vašemu očnímu lékaři nebo jsou jeho objednací termíny příliš dlouhé? Zastavte se k nám na pobočku do Karviné – Fryštátu, kde vám rádi zrak na místě přeměříme a pomůžeme s výběrem nových brýlí nebo čoček. Samotné měření trvá pár minut a po jeho dokončení dostanete potvrzení s výpisem vašich dioptrií. Pokud si u nás rovnou vyberete nové brýle nebo čočky, či provedete výměnu skel ve vašich stávajících brýlích, máte toto měření ZDARMA. V opačném případě je měření zpoplatněno částkou 300 Kč. Zákazníky, kteří nosí kontaktní čočky, prosíme, aby je alespoň hodinu před měřením neměli nasazeny. Zaručí se tím co možná nejlepší přesnost měření.

Nezapomeňte, že přeměření zraku v žádné optice nenahradí pravidelné preventivní kontroly u očního lékaře, který může zachytit nastupující onemocnění či jiné vady dříve, než nenapravitelně poškodí váš zrak.

Upozornění:
Na měření zraku se prosíme vždy raději objednejte. V opačném případě hrozí, že budete muset počkat na dokončení měření zraku zákazníků před vámi.
Měření zraku probíhá pouze na pobočce v Karviné – Fryštátu.
Objednat se můžete na telefonu: +420 734 828 417 nebo přes objednávkový formulář níže.
Po odeslání objednávky na měření zraku vás budeme kontaktovat s potvrzením vybraného termínu. Pokud se váš termín kříží s termínem jiného zákazníka, navrhneme vám alternativní termín.

Objednávkový formulář – měření zraku

    Objednávat se je možné pouze v rámci provozní doby naší pobočky v Karviné - Fryštátu. Tj. Po-Pá: 8:30-17:00 a So: 9:00-12:00.